O NAS

Zaczęło się od nakręcenia filmu ślubnego, kiedy miałem 17 lat. Bez kamery, bez doświadczenia i wiedzy ruszyłem, bo mnie oto poproszono, wcisnąłem REC – rozpoczął się proces wiary w siebie, w swoje umiejętności, chęci poznawania i zagłębiania się w tajniki filmu ślubnego; trwa do dziś.

Do wszystkiego dochodziłem sam, to czasy, kiedy nie było warsztatów jak dziś, zero praktyki tylko teoria…. a ja nie znoszę teorii, która nie ma zastosowania w praktyce.

Jako praktyk jestem uczestnikiem wielu warsztatów filmowych także o tematyce ślubnej. Jestem członkiem Akademii pro studio oraz europejskiego stowarzyszenia filmowców ślubnych.

Uwielbiam podróżować, realizować zlecenia w nowych miejscach, uwielbiam wyzwania i prace na wysokich obrotach. Jedziemy tam, gdzie nas zaproszą. Dlatego częstym kierunkiem naszych zleceń są Włochy i Grecja ale i w Polsce chętnie realizujemy dla Was filmy.

W chwilach zwątpienia, bo i takie były, pojawiała się ona – Karola, prywatnie żona i mama naszych pięciu córek, ale i menager firmowy, prywatny coach, trener osobowości oraz niezastąpiona dusza w pracy. Wielbicielka długich ogniskowych mm, szczegółów w filmie oraz zbliżeń macro. Po godzinach pracy kocha spacerować leśnymi alejkami i prowadzić rozmowy a przecież ma z kim… 🙂 To ona rozwiązuje wszystkie problemy domowe, troszczy się o naszą dużą wspólnotke, szuka rozwiązań, kiedy wydaje się, że ich nie ma. Uwielbia czytać i jeździć konno z dziećmi.